FXtrd için Yaptığımız İnceleme ve Yorumlar

rehberforextarafından | 16/02/2021 12:47 | Henüz Hiç Yorum Yok
FXtrd Logo Hesap Aç
⭐ Puan 3.3
🏢 Merkez Britanya Virgin Adaları
🗺️ Regülatör Mevcut Değil
💸 Kaldıraç 1:500
💹 Spread Yüksek
🈹 Türkçe Destek Mevcut
🤑 Komisyon Yok

FXtrd şirketinin puanını düşük vermem de ki sebep, sitelerinin çok ama çok eksik olmasından kaynaklıdır. Hesap açmadan önce yatırımcıya ne kadar faydalı olabileceklerini gösteren bir şirket olarak piyasada yer almamaları düşük puan vermeme neden oldu.

Metatrader 5 üzerinden işlem yaptıran bu şirket üzerine ana soru başlıkları altında yazdığım konular sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır. Şirket yeni gibi gözüküyor ve bu kadar çok fazla Şikayetim olması normal değil.

Sitelerinde 2017 yılında kurulduğu yazıyor. Bu zamana kadar bir şeylerin oturtulmuş olmaması ve sitelerinde de belirttiğim gibi faydalı bir şeylerin bulunmaması, yatırımcıya faydalı olmak için ne kadar ilgisiz olduklarını bana gösterdi. Ayrıca yermek değil amacım sadece görünen köyü anlatıyorum…

FXtrd Güvenilir mi ?

fxtrd nasıl yorum şikayet kampanya giriş

Şirkete ulaşabileceğiniz bir numara sitelerinde mevcut ancak belirttikleri konuma göre alan kodur farklı. Alan kodu KKTC’nin alan kodu. Sitelerinde de canlı destek bulunmuyor.

Sitede çok eksik olduğundan dolayı, yatırımcıya faydası dokunacak bir şey göremedim. 3 yıldır bu eksikler tamamlanmaladıysa, bundan sonraki süreçte de tamamlayamacağını düşündüm.

Ne bileyim önce yatırımcıya faydalı olmanız gerekiyor ondan sonra yapılacak işlere odaklanmanız gerekiyor ama ben bu şirkette öyle bir şey göremedim. Verimli sosyal hesapları da bulunmuyor yani çok fazla eksik var. Fazlasıyla şikayet olması ve bunların kısmi olarak çözüme kavuşturulması da beni tereddüte düşürüyor.

FXtrd Hakkında Şikayetler Neler?

Kurum hakkında çok fazla şikayet var. Bazıları çözüme kavuşturulmuş, bazıları kavuşturulmamış… Çözüme kavuşturulanlardan da kısmen de olsa çözüm bulundu Teşekkürler yazanlar da olduğunu görebiliyoruz.

Güvenin pişman olduğunu söyleyen yatırımcılar olduğundan dolayı şirkette hesap açmayı bir kez daha düşünmem gerektiğini söyleyebilirim. Şikayetlerin çoğu gelmekte. Ama bu şikayetlerden şirketin suçu var mı yok mu Ona bakmamız lazım.

Fxtrd Kurumu Mağduruyum Şikayetçiyim

Fxtrd Güvendim, Pişman Oldum!

(Pek Hoş Yorumlarla karşılaşmadık tabii)

Fxtrd Kur Avantajı Vererek Yanıltıyorlar

Fxtrd Kaybetmeden Çıkmak İmkansız

fxtrd nasıl yorum şikayet kampanya giriş
fxtrd nasıl yorum şikayet kampanya giriş
fxtrd nasıl yorum şikayet kampanya giriş
fxtrd nasıl yorum şikayet kampanya giriş

Mesela Örneğin yanlış işlem açan müşteriler veya bakiyeye oranla yüksek lotlu işlem açan müşteriler de kaybedebiliyor bunda şirketin bir suçu olmaz. Ama şuna dikkat ettim bazı müşteriler işlemlerinde işlemlerinin kaldırıldığından bahsediyor.

Bu söylediklerimi ben uydurmuyorum şikayetvar.com dan siz de bakabilirsiniz ama şikayetler normal değil. Özet olarak geçmek gerekirse müşteriyi mağdur edecek potansiyeli yansıtan çok fazla şikayet var.

FXtrd Websitesi Nasıl?

Spread bölümünde sıfıra yakın spreadlerin olduğundan bahsedilmiş spread oaranlarıancak diye bir şey yok. Siteye girip kendiniz de inceleyebilirsiniz, sitenin domaini https://www.fxtrd13.com.

Tabii bu değiştirilebilir. Site oldukça verimsiz. Canlı destek yok, işe yarayan bilgi yok bülten kısımlarında da bir ürünün analizi var. Çok faydalı olduğunu söyleyemem Sizinde web sitesine bir bakmanızı tavsiye ederim ben benim işime yarayacak birşeye rastlamadım.

FXtrd Para Yatırma – Çekme İşlemleri Nasıl?

Para çekimlerinde 5 gün 24 saat, yatırımcının para yatırması yani fonlama yapması durumunda ise 7 gün 24 saat süresi geçerli. Yatırım yapan yatırımcılardan çok fazla şikayet olmasından dolayı ne kadar 5 gün 24 saat ibaresi kullanılsa da bana pek güven veremediler.

Çünkü yatırımcıların çoğu işlemlerin silinmesinden ve hesaplarız toplanmasından şikayetçi. Aklımda çok fazla soru işareti var bulamıyorum. Yatırım yapacak olursanız da eğer çok fazla kez düşünmenizi tavsiye ederim.

FXtrd Sunduğu Bonus ve Kampanyalar Neler?

Kurumun btc kriptopara transferlerinde bazı avantajları olduğu gözüküyor. BTC ile fonlama yapmanız durumunda %5 hediye ediyorlar. Stop out bonusu ise %30. Bu bir avantaj mı? Orası muamma.. Siz Bonus almak için stoplanmaya mı çalışacaksınız pek anlam veremedim.

Hesabımızı taşımanız durumunda ise %35 Bonus ve FX ürünlerinde lot başına 1 dolar iade veriyorlar. Aynı zamanda kur sabitleme kampanyası ve + bonus kampanyasının arada bir yapıldığını gördüm. Ama maalesef şikayetlerden dolayı bu şirket benden tam puan almayı maalesef hak edemedi.

FXtrd Yatırımcı Desteği Nasıl?

Şirketin yatırımcı desteği yalnızca yatırım danışmanından ibaret. Zaten sitesini de belirttim girip bakabilirsiniz. Eğitim kısmında eğitimler yok. Kampanyalarda yatırımcının faydasına olabilecek bir durum söz konusu değil. Ve ayrıca sinyali desteklerinde başarı raporunu da göremedim.

Kısacası olumlu bir şeyler bulmaya çalışıyorum ama maalesef bulamıyorum. Ondan dolayı daha önce de söylediğim gibi yatırım yapmadan önce birden fazla kez düşünmesi gerekiyor.

FXtrd Sunduğu Şartlar Nasıl?

Sitelerinde hesap türleri bölümünde hesapları isimlendirme var ancak hepsinde de alt limit yok yazıyor. Ama görüşme sağladığınızda bu hesap için şu kadar şu hesap için bu kadar gibi tabirler kullanılabiliyor.

Özet kısmında net olarak size bahsedeceğim şeyler konu genelini bir şekilde kapsamaktadır. Önce neden hesap açtıracağım sorusunun cevabını bulamadık onu söyleyeyim. Ardından neden işlem yapayım, sonra da işlem yapmama gerek var mı? Sorularının cevaplanması gerekiyor.

Ama maalesef bu sorulara cevap bulamadım. Siz de Şirket hakkında araştırmalarınızı yaparsanız eğer, farklı bir şeyler bulamayacağınız görebilirsiniz.

FXtrd Hakkında Kendi Deneyimlerim ve Görüşlerim

FX piyasasında işlem yapmaya çok uzun zaman önce başladım. Bu zamana kadar da çok fazla şirketle çalıştım. Bundan dolayı nelere dikkat edilmesi gerektiğini iyi bilirim. Siz de takdir edersiniz ki öncelikle yatırımınız güvende mi değil mi bunun cevabının olumlu olmasını istersiniz.

Maalesef bu araştırmamda çok pozitif dataya rastlamadım. Neden yatırım yapmam icabeder onu da bulamadım. Uzun lafın kısası şirket pek güven vermedi ve faydalı bir kısmını da sitesinden de bakarak göremedim. Lafı fazla uzatmaya gerek yok diye düşünüyorum siz de kısa bir araştırma yaparsanız eğer ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Burada bunları belirtmem de ki amaç hiçbir şirketi yermek veya kötülemek değil sadece yatırımcıların daha bilinçli hareket etmesini istediğinden dolayıdır. Umarım yazılarım faydalı oluyordur. Daha faydalı yazılar hazırlayabilmek için araştırmalarıma devam edeceğim.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle