Amig Fx için Yaptığımız İnceleme ve Yorumlar

rehberforextarafından | 11/02/2021 11:46 | Henüz Hiç Yorum Yok
Amig Fx Logo Hesap Aç
⭐ Puan 3.8
🏢 Merkez Belirsiz
🗺️ Regülatör Mevcut Değil
💸 Kaldıraç 1:100 - 1:200
💹 Spread Orta
🈹 Türkçe Destek Mevcut
🤑 Komisyon Yok

Amig Fx Güvenilir mi? Amig Fx Linanslı mı? Bu yazımda AMIG FX (AMIG Capital) hakkında incelemelerimi, şikayetleri, güvenilir olup olmadığını ve deneyimlerimi paylaşacağım.

Genel olarak baktığımızda bir şirketin regülatörünün bulunmadığı gözükmekte. Tam olarak nerede iş yaptığının iletişim bölümünde de görünmediğini görmekteyim.

Türkçe desteği var ancak yatırım yaptıktan sonra yatırım danışmanlarına ulaşılamadığı yönünde çok fazla şikayet var. Farklı hesap türleri bulunmakta ama minimum 100 dolar ile yatırım yapılabiliyor. Maksimum kaldıraç oranı 1/200 olarak belirtildiği gözükmekte.

Spread oranlarında sabit ve dinamik spreadler belirlenebiliyor, hesap türüne göre komisyonunda olmadı gözükmekte. Gelin birlikte güvenilir mi ve şikayetler nasıl konu başlıkları altında birlikte inceleyelim.

Amig FX Güvenilir mi?

amig fx nasıl yorum şikayet kampanya giriş

Kurumun güvenilir olup olmadığı konusunda şüphelerim olduğunu söyleyebilirim. Şirketten yatırım yaptıktan sonra parasını alamayan çok fazla müşteri var.

Avantajları avantajlar bölümünde gözden geçireceğim ancak yatırımların olumlu sonuçlar vermesi durumunda paranın çekilmemesi kampanyalar olsa da yatırım yapmayı mantıklı kılmıyor.

Güvenilirlik açısından aşırı negatif bir durum söz konusu bana soracak olursanız bu kadar sonuçlanmamış şikayet varken yatırım yapılmasının mantıklı olmadığını söyleyebilirim.

Amig FX Hakkında Şikayetler Neler ?

Koruma hakkındaki şikayetler ana başlıklar altında incelendiğinde “firmadan kimseye ulaşamıyorum“, “paramı alamıyorum“, “hem parayı hem de kazancımı vermiyorlar, “paramı çekemiyorum” vb. gibi konu başlıkları söz konusu.

amig fx capital nasıl yorum şikayet kampanya giriş
amig fx capital nasıl yorum şikayet kampanya giriş

Ayrıca iadelerin verilmemesi göz önünde bulundurulduğunda, yatırım yapılmamasını destekleyen yatırımcı potansiyelini ön plana çıkarmaktadır. Yatırım yaparken şikayetlerde dikkat edilmesi gereken en önemli konu para çekiminin yapılıp yapılamayacağıdır.

amig fx capital nasıl yorum şikayet kampanya giriş

Bu sebeplerden dolayı şikayetlerin elle tutulur bir yanı olduğu gözükmektedir. Aynı zamanda yatırım için çok uygun olmadığını şimdilik söyleyebilirim.

Amig FX Websitesi Nasıl?

Kurumun Web sitesinde canlı chat ve iletişim bilgilerine rastlanmamaktadır. Net bir bilgi bulunmamaktadır.

Benim analiz ettiğim FX yatırımcısının işine yarayabilecek şeylerin olması daha uygundur. Ama siteye baktığımızda faydalı bilgilerden ziyade genel bilgiler olmuş.

Hesap türlerine de yer verilmiş ancak hesap türlerinde spreadlerin dinamik mi sabit mi olduğu belirtilmemiş. Şirketle iletişim bilgilerinizi iletişim bölümünden vererek sağlayabildiğiniz gözükmekte.

Onlar içinde telefon numarası veya canlı chat bulunmamaktadır. Şirketin güvenilirliği açısından şüphelerim şikayetlerden dolayı var. Mantıklı bir yatırım söz konusu olmayabilir.

AMIG FX Para Yatırma ve Çekme İşlemleri Nasıl?

Para çekme – yatırma işlemlerinde hızlı ve kolay olduğu belirtilmekte. Fakat sitede 24 saat içinde işleme koyulur ibaresi bulunmakta. Bir günü göze alabiliyorsanız eğer yatırımlarımız da mantıklı sonuçlar alabilirsiniz.

Banka havalesi 25 ve 80 dolar ücreti sitede belirtilmiştir banka kartında yüzde üç buçuk Kripto paralarda ise yüzde üç komisyon bedeli belirtilmiştir.

Para yatırma işlemlerinde ise bitcoin yüzde üç haricinde bir komisyon Bedeli söz konusu değildir. Tahmini zaman 1 ve 5 iş günü olarak gözükmektedir.

Banka kartı ile yaptığımız işlemlerde 2 saat olarak süre verilmiştir. Bitcoin için yüzde üç komisyon Bedeli yer almaktadır.

Para çekim işlemlerinde müşterilerin şikayette bulunması yatırımın mantıklı olmadığını göstermektedir.

AMIG FX’in Sunduğu Bonus ve Kampanyalar Neler?

İngilizce metinlerle görsellerin hazırlandı ancak yatırımcıya bir faydası dokunmayan görsellerin bulunduğu sosyal medya hesapları bulunmaktadır.

Twitter hesabından da sinyallerin verildiği görülen bu kurum için mantıksız bir yol izlediği gözükmektedir.

benim kendi analizime göre bu mantıksızlığın dağınıklıktan ibaret olduğu ve istikrar olmadığından dolayı olduğu söylenebilir.

AMIG FX Yatırımcı Desteği Nasıl?

Yatırımcı desteğinin yatırım danışmanlarından ibaret olduğu söylenebilir. Şikayetler o bakıldığında onların da çok faydalı olduğu söylenemez.

Canlı desteğin olmaması ve sinyallerin başarısız olması ön planda tutulduğunda şirketin olumlu bir tarafı gözükmemekte. İlerleyen süreçte yeniden analiz edilecektir.

Ancak şu anda benim görüşüm yatırımcıya olumlu yansıyacak bir desteği bulunmadığı yönündedir.

AMIG FX’in Sunduğu Şartlar Nasıl?

Şirket açısından artı olarak sunulan bir şey bulamadığımı söyleyebilirim. Sinyaller gönderiliyor ancak görsel olarak gönderilmiyor neye istinaden verildiği de belirli değil.

Sosyal medya üzerinden de rastladım gibi sinirleri yazı ile seviyelerini belirterek çıkıyorlar. Ancak sinyallere dair rapor veya geçmiş hesap özeti yok. Sunulmuş şartlardan ziyade sikayetvar.com üzerimden çok fazla parasını alamadığını söyleyen yatırımcı kitlesi mevcut.

Uygun şartlar olsa dahi bu sebepten dolayı yatırım yapmayı tercih etmedim referans olarak da yakınlarımdan bu şirkette işlem yapana rastlamadım onun için dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Son yaptığım araştırmada da sitelerinin kapalı olduğu gözükmekte açıkçası ben pek güvenemedim daha şeffaf ilerleyen şirketlere bakmanızı tavsiye ederim. Kendi görüşme Gelecek olursak bir sonraki başlık altında özet geçeceğim.

AMIG FX Hakkında Kendi Deneyimlerim ve İzlenimlerim

Uzun yıllardır bu piyasalarda işlem yapan birisi olarak burdur şirketlerde fazla başınız ağrıyabilir. Baş ağrısı dedim şikayetler den yola çıkarak ve araştırmalarına dayanarak, şikayetlerin oğlunun sonuçlandırılması ve günden güne de mısın gözükmekte.

Ayrıca sitelerine ulaşılamaması irtibat kurulabilecek bir kanalın olmaması bana Pek güven vermedi. Sosyal medya hesapları var ancak oradan ne kadar iletişim kurulabilir ve dönüş yaparlar orası muallak.

Ben genelde tereddütte kaldım şeyleri yapmayı pek sevmem sizin de Araştırmanızı tavsiye ederim Ancak ben elle tutulur bir yanlışlık bulamadım. Bu kadar şikayetin olmasın ve sonuçlandırılması size de garip gelmiyor mu? Paramı alamadım veya alamayacağım bir şirkette işlem yapmayı tercih etmem.

Uygun şartlarda sunsalar avantaj da sağla salar maalesef şikayetlerden anlaşılıyor ki Yatırım için çok fazla düşünmesi gerekiyor. Belki bir ihtimal referansınız varsa eğer yani o kurum ve çalışan kuruma güvenen tanıdığınız O zaman belki denenebilir.

Elimden geldiği kadar detaylı bir şekilde Şirket ile ilgili araştırma yapmaya çalıştım özetten de anlaşılıyor ki yatırım pek mantıklı olmayabilir. Olumlu ve olumsuz yanlarını yansıtmaya çalıştım son karar yine yatırımcıya ait ve sizlerin de araştırmasını tavsiye ederim.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle